Aktualności      
   
 
 • 2018-03-09 | CZAS NA ROZLICZENIE SIĘ Z FISKUSEM!!!

  CZAS NA ROZLICZENIE SIĘ Z FISKUSEM!!!

  ROZLICZAJĄC SIĘ Z URZĘDEM SKARBOWYM MOŻNA PRZEKAZAĆ NAM 1% NALEŻNEGO PODATKU. WYSTARCZY W ROCZNYM ZEZNANIU PODATKOWYM WPISAĆ NUMER KRS 0000224800.

   

  Zarząd Stowarzyszenia Rehabilitacji i Pomocy Osobom  z Wadą Słuchu "Pokonać ciszę" zwraca się z prośbą o pomoc do wszystkich, którym zależy na wspomaganiu rozwoju dzieci z wadą słuchu. Możecie Państwo pomóc  – przekazując nam 1% ...

   

  Przekazując 1% podatnik nic nie traci, jedynie pomoże wspomóc szeroko działalność Stowarzyszenia. Jeśli procent ten nie zostanie przez podatnika przekazany, pozostanie w budżecie Państwa. To nic nie kosztuje a daje satysfakcję z niesienia pomocy osobom potrzebującym.

  W jaki sposób można przekazać 1% swojego podatku? - w formularzach rozliczeniowych   PIT  w wydzielonych do tego rubrykach należy wpisać nr KRS : 0000224800 (jest to KRS Stowarzyszenia Rehabilitacji i Pomocy Osobom  z Wadą Słuchu "Pokonać ciszę") .

   

   
  pom nam pomaga

  © Stowarzyszenie Rehabilitacji i Pomocy Osobom z Wadą Słuchu "Pokonać Ciszę" projekt i wykonanie: niecni.info     CMS: nCMS