Działalność      
  
 
 • 2016-03-16 | II MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – GŁÓWNYM SPONSOREM BYŁO STOWARZYSZENIE REHABILITACJI I POMOCY OSOBOM Z WADĄ SŁUCHU „POKONAĆ CISZĘ”


  W dniu 15 marca 2016 roku, w SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie, odbył się II Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego. W tym roku, w turnieju wzięło udział 16 zawodników z czterech Ośrodków: Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie, SOSW w Miłakowie, SOSW w Olsztynie oraz SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie. Rozgrywki odbyły się w parach losowo wybranych, do dwóch wygranych setów .Mecze sędziował Pan Jerzy Dziedzic.


  Po zaciętej i zgodnej z zasadami fair play rywalizacji:


  I miejsce zajęła Ewa Cychowska z SOSW w Miłakowie
  II miejsce zajął Adrian Rodziewicz z SOSW w Olsztynie
  III miejsce zajął Mariusz Marzec z SOSW w Miłakowie  NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAŁY DYPLOMY, MEDALE I PUCHARY UFUNDOWANE PRZEZ STOWARZYSZENIE REHABILITACJI I POMOCY OSOBOM Z WADĄ SŁUCHU „POKONAĆ CISZĘ”  oraz nagrody rzeczowe.


  Po turnieju odbył się słodki poczęstunek-ufundowany przez sponsorów. Jak zawsze, turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Czekamy na kolejny za rok. Organizatorzy turnieju dziękują bardzo za zdjęcia wykonane przez młodzież z Zasadniczej Szkoły Zawodowej - kierunek Fotograf oraz koła fotograficznego Fotomigawki .


   
  pom nam pomaga

  © Stowarzyszenie Rehabilitacji i Pomocy Osobom z Wadą Słuchu "Pokonać Ciszę" projekt i wykonanie: niecni.info     CMS: nCMS