Działalność      
  
 
 • 2016-09-26 | I WARMIŃSKI BAL CHARYTATYWNY - WSPOMNIENIE

  23 WRZEŚNIA 2016 r. O GODZ. 19:30 W RESTAURACJI ZAMKOWA W OLSZTYNIE ODBYŁ SIĘ I WARMIŃSKI BAL CHARYTATYWNY. Bal odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna. Gościem honorowym była Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pani Wioletta Śląska-Zyśk, która dokonała formalności otwarcia balu, oraz przekazała na aukcje monetę okolicznościową z Mikołajem Kopernikiem ofiarowaną przez Marszałka Województwa Pana Gustawa Marka Brzezina. Imprezę uświetnił występ pary tanecznej Edyta Sikora i Dawid Szter.


  W trakcie balu odbyła się aukcja zebranych wcześniej przedmiotów i usług. Były tam m.in. obrazy wykonane przez niepełnosprawnego Fabiana Bilskiego, na którego rehabilitację były zbierane pieniądze, rzeźby wykonane przez osadzonych w Zakładzie Karnym w Iławie, piłka z autografem Marcina Gortata ufundowana przez Pana Artura Skuratko, koszulka treningowa siatkarza Macieja Dobrowolskiego, zdjęcie adepta sztuki fotograficznej ucznia ZSZ z SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie Konrada Wójcika, sesja zdjęciowa w studio fotograficznym w SOSW pod okiem instruktora Pana Grzegorza Wadowskiego, kolacja dla dwojga ufundowana przez Restaurację Zamkowa, ekskluzywny krem liftingujący wraz z zabiegiem manicure hybrydowym ufundowane przez Panią Agnieszkę Szter „Mobilny Salon Kosmetyczny”, zdjęcie z autografem żeglarza Tomasza Cichockiego oraz obrazy własnoręcznie haftowane przez Panią Teresę Dziedzic. Osoby, którym nie udało się zakupić żadnego z przedmiotów aukcji przekazały darowiznę na rehabilitację chłopca.


  Aukcja osiągnęła wielki sukces i zebraliśmy 2310 zł. Wraz z darowiznami jest to kwota 2690 zł. Dzięki zebranym środkom Fabian będzie miał podarowane 54 godziny rehabilitacji. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do zorganizowania balu i aukcji. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy otworzyli swoje serca na chorobę, która dotknęła Fabiana i wzięli udział w balu i aukcji a także wspomogli chłopca w postaci darowizny.


  Organizatorzy


   
  pom nam pomaga

  © Stowarzyszenie Rehabilitacji i Pomocy Osobom z Wadą Słuchu "Pokonać Ciszę" projekt i wykonanie: niecni.info     CMS: nCMS